15.05.2011 23:13

3:4

branky: 2x Dvořák L., Mošanský T.

1. poločas

13 min.          1-0   Mošanský T. střela z trestného kopu ze 40 m, Říha J. clonil před brankářem, míč zapadl k pravé tyči

28 min.          1-1 dorážka v malém vápně po trestném kopu a vyražení míče brankářem Mohanským L.

2. poločas

46 min.          střídání: Ježdík T. za Brůžka Z.

61 min.          1-2 průnik hráče ze středu hřiště na levou stranu velkého vápna, střela pod rukama padajícího brankáře

71 min.          1-3 přihrávka z pravé strany od lajny na levou tyč, volný hráč dává hlavou

75 min.          střídání: za Pšeničného Z.- Mošanský M.

85 min.          1-4   útok středem hřiště- přihrávka na volného hráče na pravé straně střela k pravé tyči

87 min.          2-4   Dvořák L. střela z úrovně penalty- odražený míč

92 min.          3-4   Dvořák L. z penalty po faulu na Mošanského T.

Hodnocení utkání: Dvořák Václav- asistent trenéra

Utkání se nam vůbec nepovedlo.Po výhře z minulého kola jsme chtěli naplno bodovat i proti Podolí.
Bohužel zápas našim hráčům nevyšel.Nedokázali jsme si pořádně přihrát, chyběla nám bojovnost,
celý zápas jsme se trápili.V prvním poločasu jsme se dostali do vedení, ale Podolí dokázalo rychle vyrovnat.
Ve druhé půli hosté vstřelili tři branky, na které jsme dokázali v samém závěru odpovědět dvěma góly,