1:3 (1:2)

branky domácích: Brůžek Z.

branky hostů: 2x hráč č. 15, 1x hráč 10

1. poločas

21' Žk. Brůžek O. za úmyslnou ruku ve vápně hostů. Míč letěl do autu a Brůžek O. úmyslně rukou stáhl míč a nahrál brankáři.

22' po rohovém kopu domácích Mošanský L. sám před bránou. Hlavou přestřeluje.

25' Dvořák L. trestný kop za faul na Peška M., brankář hostů ve skoku vytahuje míč na roh.

30' 0:1 po chybné přihrávce Lípy S. na půli hřiště únik dvou hráčů hostů, záložníci domácích zůstávají na půli a nechávají útočníky postupovat blíže k bráně domácích. Říha J. však nemá šanci uhlídat oba hráče. Hráč číslo 15 se uvolňuje a prudkou střelou zakončuje podél brankáře.

35' po odhlavičkování míče z vápna hostů nabíhající Říha J. z voleje (30 metrů) nastřeluje krásnou střelou břevno.

41' 0:2 po chybě v obraně domácích se uvolňuje útočník číslo 15 a znovu nádhernou střelou zakončuje a tím zvyšuje náskok hostů o 2 góly.

43' 1:2 po úniku Brůžka O. po levé lajně centr na střed na nabíhajícího Brůžka Z., ten se uvolňuje přes dva hráče a střílí gól.

2. poločas

63' chyba domácí obrany na půlce, následuje únik hráče hostů, který pouze nastřeluje tyč.

64' 1:3 po rohovém kopu se míč odráží na nohu hráče hostů číslo 10, ten z první strefuje bránu.

66' střídání domácích Kainrát T. za Mošanský L.

66' střídání hostů hráč číslo 16 nahrazuje hráče číslo 15

68' Žk. pro hráče číslo 6 hostů za keci.

70' po faulu na Lípu S. Dvořák L. trestný kop, nastřeluje tyč.

83' Žk. pro hráče číslo 13 hostů, za faul na Říhu J.

87' střídání domácích Kašpar M. za Mošanský M.

87' Žk. pro hráče číslo 16 hostů, za faul.

Hosté zaslouženě vyhrávají zápas. Největší podíl na tomto vítěství má však útočník číslo 15, který byl herně o tří třídy výše než všichni ostatní hráči na hřišti.

Fotoreport ze zápasu najdete zde: ZDE

Rohové kopy domácích: 7

Rohové kopy hostů: 7

Rozhodčí: Ťupa Michal (odpískáno s naprostým přehledem, drobné nedostatky na obě strany)

Sestava: Radosta M., Mošanský T., Šika M., Dvořák L., Říha J., Mošanský M.(87' Kašpar M.), Brůžek O., Pešek M., Lípa S.(72' Strachalla A.), Mošanský L.(66' Kainrát T.), Brůžek Z.

Na střídání: Kolář P.

Trenér: Kabát P.