3:3 (1:2)
PK 5:3
Mošanský V., Mošanský T., Pešek M. : Sup P. 3x

1. poločas:
6.min. 0:1 přihrávka na P. Supa, kterému se příhodně odrazil míč při kličce přes obránce a sám proti brankáři zakončil po zemi k pravé tyči
8.min. 0:2 opět Sup P. si vzal míč na pravé straně u brankové čáry, odtud se šikovně vymotal až před bránu, tam udělal kličku i brankáři a dal do prázdné brány
25.min. ŽK Veselý M. za faul
43.min. 1:2 po faulu ve vápně byl nařízen pokutový kop. Ten proměnil tradiční střelec penalt Mošanský V. po zemi k levé tyči. Brankář vystihl směr, ale míč propadl pod jeho tělem.

2. poločas
55.min. 2:2  dlouhé vhazování až před branku, míč propadl k nekrytému T. Mošanskému, který prudkou ranou pod břevno ze tří metrů vyrovnal
67.min ŽK König D. za faul
76.min 3:2 přihrávka po levé straně na rozběhnutého M. Peška, ten si udělal kličku do středu hřiště a střelou na bližší tyč po zemi, do protipohybu břankáře završil obrat
86.min. 3:3 přímý volný kop z pravé strany z 22 metrů byl rozahrán obloučkem na P.Supa, který si míč posunul jedním dotekem a druhým vyrovnal k pravé tyči

Pokutové kopy: 5:3

Úspěšní: Šika M., Strachalla D., Mošanský V., Švehla M., Dvořák L.

Hodnocení zápasu:
Poslední zápas sezony byl zpočátku jednoznačně pod taktovkou hostů. V 8.minutě už vedli o dvě branky. Z tohoto hororového začátku se domácí neoklepali celý první poločas a nehráli vůbec dobře. Pokazili mnoho jednoduchých přihrávek a pro lehce se pohybujíci hosty se zdáli být lehkým soustem. Kdo by si vsadil na jejich vysoké vítězství by se druhý poločas velice zmýlil. Po přestávce a bouřce v kabině se domácí tým zlepšil a byl vyrovnaným soupeřem. Prosadil se i gólově a nebýt neuznané zřejmě regurélní branky v závěru zápasu, mohla být výhra za tři body. Místo toho se šlo na penalty. V těch bylo šťastnějším mužstvo Hrazánek. Rozhodčí Kalina pískal průměrně.