01.05.2011 23:27

2:2

branky: Dvořák L., Pešek M.

1. poločas

30 min.            1-0 Dvořák L. –po zaváhání obrany, vypíchnutí míče a špičkou nohy střela podél brankáře

35 min.            ŽK Mošanský M. za faul zezadu na půlce hřiště

2. poločas

59 min.            1-1 dlouhý házený aut do běhu útočníka, při obraném zákroku se srazili dva  obránci( Fořt P.,Mošanský T.), útočník sám na brankáře

63 min.            1-2 útok po levé straně, centr do vápna- sám hráč v malém vápně dává do odkryté branky

72 min.            střídání- Hubáček J. za Mošanského M.

87 min.            2-2 Pešek M. střela z pravé strany ve velkém vápně po přihrávce do běhu za obránce

Rozhodčí: Pávec Lukáš, Pávec Pavel

Sestava: Mošanský L.,Mošanský T.,Šika M.,Dvořák L.,Brůžek O.,Fořt P., Říha J., Pšeničný Z., Mošanský M.(72 min. Hubáček J.),Hečko J.,Pešek M.

Na střídání: Kašpar M.,Novotný F.

Trenér: Kabát Petr,Dvořák Václav

Hodnocení utkání: Dvořák V.- asistent trenéra

V prvním poločase se nám podařilo vstřelit branku a z několika šancí jsme mohli přidat druhou. Bohužel se tak nestalo. Mirotice ve druhé půli dvěma góly výsledek otočily, ale nám se na konci utkání podařilo vyrovnat a zápas tak skončil zaslouženou remízou.