PK 4:1

Branky
Dvořák L., Pešička J., Pešička A. : Mikulášek M., Růžička V., Mikulášek F.

1.poločas:
8. min. 1:0 brankář hostů fauloval ve vápně T. Mošanského. Nařízený pokutový kop proměnil Dvořák L. střelou po zemi k levé tyči.
19. min. ŽK Kašpar M. za faul.
19. min. 1:1 pokutový kop i na druhé straně. Domácí brankář vyrazil, dobíhající Mikulášek M. hlavou doklepl koníčkem pod břevno.
25. min. 2:1 trestňák z pravé strany, centr do vápna ztečoval hlavou Pešek M. na nabíhajícího J. Pešičku, který bez přípravy zamířil k pravé tyči.
27. min. ŽK Růžička V. za faul.
43. min. ŽK Hanák J. za faul.

2.poločas:
55. min. ŽK Kainrath P. za faul.
58. min. 2:2 mirotický Mikulášek F. prošel napříč vápnem a vystřelil do protipohybu brankáře k levé tyči.
59. min. ŽK Mikulášek F. za řeči.
75. min. 2:3 na centr z pravé strany si naskočil nekrytý Růžička V. a hlavou zblízka nezaváhal.
88. min. ŽK Vašek M. za faul.
89. min. 3:3 centr z levé strany propadl na zadní tyč a tam Pešička A. v pádu hlavou přehodil brankáře.

Hodnocení zápasu:
Hrál se důrazný, svižný fotbal. Mirotičtí byli herně lepší, ale jakmile povolili, hrazánečtí kousali. Domácí byli produktivnější v zakončení, hosté z mnoha šancí zahodili i nemožné. V penaltách už dominovali střelci Hrazánek. Rozhodčí Koukol P. pískal dobře a dařilo se mu udržet někdy až zbytečně podrážděné reakce hostů.

Pokutové kopy: 4:1
Úspěšní: Mošanský M., Kašpar M., Dvořák L., Pešek M.