1:0 (1:0)

Branky
Seifert J.

1.poločas:
11. min. 1:0 po nedůrazném odkopu hrazáneckých přišel centr do vápna z pravé strany na zadní tyč, tam míč byl opět na odvrácení. Místo toho propadl mezi penaltu a malé vápno před nekrytého J. Seiferta. Ten ho napálil k levé tyči.
24. min. ŽK Kolář P. za řeči.

2.poločas:
60. min. ŽK Kolařík K. za faul.

Hodnocení zápasu:
Nepohlednému utkání v nevlídném mlhavém počasí by slušela spíše remíza. Oba celky měly šance, první poločas hlavně domácí, druhý poločas šance na obou stranách. Hrazánečtí byli do 65. min snad ještě v autobuse, pak už soupeře přimáčkli, bohužel bez gólového efektu. Dalo by se říct, že špatný porazil ještě horšího. Rozhodčí Tanáč V. pískal nepřesně, ale na výsledek to vliv nemělo.