7:0 (2:0)

Branky:
Pavlíček F. 3x, Hřebejk P., Hřebejk M., Mikulášek F., vlastní (Tesař M.)

1.poločas:
1. min. 1:0 střela mirotického Hřebejka P. z velkého vápna byla tečována mimo dosah brankáře.
40. min. 2:0 chyba u pravého rohového praporku, míč si vzal F. Mikulášek. Prokličkoval do vápna a vystřelil po zemi k pravé tyči.
42. min ŽK Vašek M. za faul.

2.poločas:
54. min. 3:0 centr z levé strany si nešťastně srazil do vlastní branky M. Tesař.
59. min. 4:0 domácí Pavlíček F. na středu hřiště pohrál se dvěma hráči a levou nohou proměnil k levé tyči.
75. min. 5:0 Hřebejk M. se vřítil zleva do vápna a prostřelil brankáře ke vzdálenější pravé tyči.
77. min. 6:0 po narážečkách a samostatném průniku brankáře Pavlíček F. bez problému zakončuje.
78. min. 7:0 opět Pavlíček F. se otočil na malém vápně a z otočky trefil pravý dolní roh.
80. min. ŽK Krejčí M. za faul.

Hodnocení zápasu:
Pro hrazánecké začalo jaro pěkně z ostra, kdy hned z první jarní střely ve třicáté vteřině zápasu inkasovali. Po zbytek 1. poločasu se pouze bránili a jen odkopávali. Domácím prakticky míč nesebrali a ti si dělali takřka co chtěli. Druhý poločas už měli hosté určité náznaky, které však mirotičtí rozbourali hned v zárodku. Jedinou střelou na domácí branku byla velká malá domů vlastního hráče. Za to do hrazánecké sítě si soupeř s chutí zastřílel. Na lepší výsledek Hrazánky neměly. Rozhodčí Michal Peklo neměl jediný problém s posuzováním a pískal velice dobře.