2:9 (1:3)

Branky
Mošanský T., Pšeničný Z. : Stiblík O. 4x, Zoch M., Nousek D., Sochůrek P., Pekárek M., vlastní (Pešička J.)

1.poločas:
13. min. 0:1 nákop do velkého vápna, u něj byl dříve hostující Stiblík O. a obloučkem přehodil brankáře.
18. min. 0:2 opět průniková přihrávka, hostující hráč na dlouhou nohu přihrává na zadní tyč, kde si ho nešťastně srazil do vlastní brány J. Pešička.
23. min. ŽK Kubiš F. za oplácení v přerušené hře.
25. min. 1:2 Mošanský T. si postavil míč k přímému volnému kopu a trefil ho přesně k pravé tyči.
40. min. ŽK Zoch M. za řeči.
43. min. 1:3 k pokutovému kopu za faul ve vápně se postavil Stiblík O. a se štěstím proměnil.

2.poločas:
50. min. 1:4 Stiblík O. šel sám na brankáře a střelou k levé tyči završil svůj hattrick.
54. min. 1:5 závar před domácí brankou vyřešil Zoch M. prudkou střelou za malým vápnem.
60. min. 1:6 rychlý útok po levé straně, přihrávka před branku na nekrytého O. Stiblíka, který ač dobře netrefil stejně jeho střela proskákala do branky.
62. min. 1:7 po centru před branku neměl Pekárek M. problém zakončit.
64. min. 1:8 opět centr před branku na volného P. Sochůrka. Snadné zakončení.
75. min. ŽK Pekárek M. za řeči.
82. min. 2:8 po rohu na první tyč Pšeničný Z. protečoval míč skrz brankáře.
84. min. 2:9 centr do vápna, kde Nousek D. přeskočil domácího brankáře a hlavou ukončil skóre zápasu.

Hodnocení zápasu:
Do Hrazánek přijel lídr tabulky, což bylo znát po celý zápas. Domácím nevycházelo skoro nic, za to hosté si s chutí zastříleli a to ještě neproměnili několik vyložených šancí. Rozdíl byl znát od první do poslední minuty. Rozhodčí Ťupa M. pískal dobře, neměl dvakrát složitý zápas.