1:7 (0:3)

Branky
Hanák J. : Růžička V. 2x, Kreuzer D., Mikulášek F., Šneberk M., Hřebejk R., Hřebejk P.

1.poločas:
5. min. 0:1 mirotický Kreuzer D. napřáhl z pětadvaceti metrů a trefil přesně levou šibenici.
20. min. ŽK hráč Růžička V. za řeči.
33. min. ŽK Kreuzer D. za řeči.
40. min. 0:2 přihrávka na útočníka, v malém vápně obešel Mikulášek F. dva hráče - střela - gól.
45. min. 0:3 po sérii přihrávek mezi útočníky Šneberk M. jen nastavil placírku před prázdnou bránou.

2.poločas:
52. min. 0:4 centr mirotických z pravé strany, na zadní tyči Hřebejk R. zahodil obránce a pak už neměl problém sám hlavičkovat k levé tyči.
53. min. 0:5 opět gól do prázdné brány po vyšachování domácí obrany. Branku dal Růžička V. z prostoru penalty.
57. min. 0:6 průniková přihrávka do vápna, u míče byl dřív Růžička V. než domácí brankář, kterého obešel a pohodlně dal do prázdné brány.
60. min. ČK Kreuzer D. po druhé ŽK za vražení do protihráče otevřenou dlaní v nepřerušené hře.
66. min. 1:6 na centr z levé strany si naskočil D. Zeman, hlavou trefil břevno, míč se odrazil před brankovou čáru, kde ho také hlavou do sítě dorazil J. Hanák.
76. min. 1:7 domácí stoper nesmyslně vymýšlel na malém vápně a nechal se překvapit P. Hřebejkem, který napálil míč o tyč do brány.
77. min. ŽK Fořt P. za faul.

Hodnocení zápasu:
K poslednímu zápasu přijelo mužstvo Mirotic a od prvního hvizdu bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Později se hra vyrovnala a šance přišly i na straně domácích. Hlavní rozdíl však byl v jejich proměňování. Hosté z devíti šancí dali sedm gólů, hrazánečtí ze šesti pouze jeden. Proti minulému zápasu vyučoval lekci z produktivity soupeř. Z toho všeho nemohlo vzniknout nic jiného než ostudná porážka. Hořkost z prohry se pak podařilo zahnat na oblíbené dokopné.