29.10.2023 14:30
2:1 (2:1)
Barták M., Procházka V. : Mošanský V.

1. poločas:
4. min.: 1:0 Barták M. táhl s míčem po středu hřiště a jeho povedená střela z dálky nabrala směr levá šibenice
8. min.: 2:0 dlouhý nákop mezi obránce, Procházka V. šel sám na branku z levé strany a vystřelil na vzdálenější pravou tyč. Od ní se míč odrazil do sítě.
18. min.: ŽK Kolář P. za faul
24. min.: 2:1 pokutový kop přísně nařízený za faul trefil Mošanský V. nahoru doprostřed branky, kdy brankář zvolil skok k pravé tyči
38. min.: ŽK Hanák J. za faul

2. poločas:
82. min.: ŽK Mošanský V. za faul
89. min.: ŽK Maidaryk O. za faul

Hodnocení zápasu
Hrazáneckým, s poslepovanou sestavou, utekl začátek zápasu, kdy varování v první minutě ještě ustáli, ale v zápětí uběhla sotva osmá minuta a už lovili dvakrát míč ze sítě. Snížit se jim povedlo z přísně nařízené penalty, ale na zvrat nedosáhli. Nízká divácká návštěva viděla po celé utkání herní převahu domácích, kteří lépe kombinovali s lepším pohybem a patřil jim střed pole. Konečné skóre tak bylo zasloužené.
Věkový průměr hrazáneckých oproti minulému kolu zase vzrostl na 38,7 roku!
Rozhodčí Bernát Juraj pískal slabě a mnohdy se zamotal ve svém rozhodování.