19.04.2015 22:00

6:7 (3:6)

branky: 5x Mošanský T., 2x Šika M.

1. poločas

5' 0:1 Centrovaný balón do lajny. Přebírá Mošanský T., obchází obránce domácích a uniká až do vápna, kde zakončuje podél brankáře.

7' 0:2 Faul na hranici vápna (bylo mimo vápno). Penaltový kop proměňuje Šika M.

14' 0:3 Ruka domácích ve vápně( opět špatně posouzeno, protože ruku domácího hráče natřelil jeho spoluhráč). Penaltový kop proměňuje Mošanský T.

15' 0:4 Po výkopu Mošanského L. balón prodlužuje Mošanský M. na Mošanského T. Ten zakončuje z úhlu přes brankáře

18' 0:5 Po rohovém kopu Hanáka J. balón přímo na hlavu Mošanského T., který hlavičkuje do branky domácích

26' 1:5 po závazu před brnakou hostů, doráží do branky záložník č. 5 domácích

27' ŽK Hubáček J. za sražení balónu rukou. Domácí se dožadovali červené karty.

28' 2:5 Po nákopu domácí obrany na dva volné útočníky, chyba obrany Hrazánek, únik domácích a zakončení podél brankáře

33' 2:6 Centr na Mošanského T. u lajny, nahrávka na volného Šiku M. na vápně, ten zakončuje krásnou střelou k pravé tyči

34' Střídání Tesař M. za Hubáčka J.

40' 3:6 Faul ve vápně Hrazánek (žádný faul nebyl). Penaltu proměňuje hráč č. 10 domácích

2. poločas

48' 4:6 Další faul nefaul ve vápně Hrazánek (žádný faul nebyl)Penaltu proměňuje hráč č. 10 domácích

52' 5:6 Velká chyba Šiky M., který nakopl balón zpět na brankáře Mošanského L. Bohužel nákop byl tak nešťastný, že Mošanský L. nemohl odkopnout ani chytit (malá domu). Útočník domácích balón přebírá a zakončuje.

56' 5:7 Hanák J. střela na branku domácích, kde po odrazu od tyče zakončuje Mošanský T.

66' 6:7 Smyšlená ruka ve vápně hostů. Penaltu proměňuje hráč č. 10 domácích

83' Jediná správně odpískaná penalta pro domácí tým. Nesmyslný faul od Mošanského M. ve vápně. Penaltu neproměňuje hráč č. 10 domácích

83' Střídání Hrazánky - Pešek M. za Trpka M.

84' ŽK Hráč č. 10 za faul

85' Střídání Hrazánky - Strachalla A. za Hanák J.

Po velmi špatném výkonu všech na hřišti, včetně rozhodčího, vyhrávají Hrazánky 7:6.

Rozhodčí: Pravda -velmi slabý výkon
Asistent 1: Dvořák Miroslav
Asistent 2: hráč Hradiště