24.04.2011 23:34

2:1

branky: vlastní (připsán Hečkovi)

1. poločas

30 min.            velká šance Hradiště- volný hráč střílí z úrovně penalty- Mošanský L. krásným zákrokem dává na roh

31- 36 min.     tři velké šance soupeře- střely těsně vedle branky

2. poločas

55 min.            střídání- za zraněného Dvořáka L.- Hubáček J.

59 min.            1-0 střela z velkého vápna pod břevno. Předcházely tři velké šance soupeře.

63 min.            1-1 Brůžek Z. hází aut do vápna, kde po ataku Hečka J. s obráncem , dává hráč hlavou vlastní gól

65 min.            ŽK Říha J.- za zakopnutí míče po přerušené hře

70 min.            2-1 střela z levé strany ve vápně pod padajícího brankáře

85 min.            střídání Kašpar M. za Brůžka Z.

Rozhodčí: Haviár Luďek, Tanáč Vladislav

Sestava: Mošanský Luboš,Mošanský Tomáš,Šika Marek,Dvořák Ladislav,Fořt Petr, Hečko Jan,Ježdík Tomáš,Říha Jiří,Brůžek Ondřej,Pešek Martin,Brůžek Zdeněk

Na střídání: Hubáček Josef,Kašpar Marek,Tesař Martin,Piller Roman

Trenér: Kabát Petr, Dvořák Václav

Hodnocení utkání: Dvořák Václav- asistent trenéra

V prvních dvaceti minutách se mužstva spíše oťukávala, pak převzali inicitivu domácí hráči, kteří si vytvořili několik šancí, ale díky brankáři Mošanskému Lubošovi byl poločasový stav bezbrankový.Po přestávce musel ze hry odstoupit jeden z našich klíčových obránců a než jsme stačili přeorganizovat naši hru dostali jsme dva góly.Pak se nám podařilo díky vlastnímu gólu domácích snížit, ale vyrovnat se nám už nepodařilo, i když jsme si jednu větší šanci vypracovali. Mohli jsme si odvézt bod, ale vzhledem k průběho celého zápasu byla výhra Hradiště zasloužená.