22.10.2023 14:00
2:3 (1:2)
Mošanský V., Mošanský T. : Kazda J. 2x, Hošna P.

1. poločas:
20. min.: 1:0 po krásné akci z pravé strany předložil míč Bolek J. přízemním centrem D. Zemanovi, který byl při zakončení ve vyložené šanci faulován. Pokutový kop proměnil Mošanský V. střelou doleva pod břevno. Brankář zvolil opačnou stranu.
32. min.: 1:1 přetažený centr z pravé strany se na zadní tyči odrazil do výšky a padal před branku, kde byl nejpohotovější Kazda J. a hlavou za dvou metrů vyrovnal.
42. min.: 1:2 střelu z pravé strany po zemi brankář vyrazil pouze před dobíhajícího P. Hošnu, tomu stačilo trefit z malého vápna zcela odkrytou branku

2. poločas
77. min.: 2:2 závar u pravé tyče, odražený míč si našel Mošanský T. a plíživá střela sotva doklouzala pod nohama brankáře do sítě
85. min.: 2:3 střelu z velkého vápna po zemi k pravé tyči brankář nezkrotil a jediný dobíjacící hráč Kazda J. pohodlně doklepl

Hodnocení zápasu
V druhém domácím utkání za sebou chtěli hrazánečtí nutně bodovat. Začátek jim vyšel slušně a do 20. minuty byli nebezpečnějším týmem a podařilo se jim jít do vedení. Pak ale začali kazit i jednoduché přihrávky a chyběl pohyb a nechali soupeře otočit poločasový stav lacinými góly. Druhý poločas se tlačili za vyrovnáním, šancí měli spoustu, ale hosté odolávali a vždy po zisku míče lépe kombinovali a drželi ho zkušeně na svých kopačkách. Po vyrovnání chtěli domácí hosty dorazit, ale naopak inkasovali další lacinou branku. Fotbal příliš krásy nepobral a vyhrál ten šťastnější, nikoli lepší tým.
Zajímavostí byl věkový průměr hrazáneckých 35,8 roku !!!
Rozhodčí Přibyl Petr pískal velmi dobře, utkání zvládl bez karet.