4:4 (3:2)
PK: 4:3
Dvořák L. 2x, Mošanský T., Lípa S. : Šerhant P. 2x, Homola V., vlastní (Pšeničný Z.)

1. poločas:
11. min. 0:1 přízemní centr z pravé strany si na zadní tyči nešťastně srazil ve skluzu do vlastní brány Pšeničný Z.
20. min. 0:2 nákop hostů domácí stoper pouze prodloužil hlavou za sebe na V. Homolu, který šel sám na branku a přehodil brankáře k levé tyči.
25. min. 1:2 autové vhazování do vápna si našel Dvořák L. a střelou z první vystřelil k levé tyči přes brankáře.
28. min. ŽK Klika M. za faul.
29. min. 2:2 přihrávka z levé strany na střed hřiště na velké vápno, tam vlétl Mošanský T. mezi obránce a brankáře a prostrčil míč k levé tyči.
32. min. 3:2 Dvořák L. využil chybu hostů a střelou k levé tyči završil poločasové skóre.

2. poločas
70. min. 4:2 střelu Pešičky A. vyrazil brankář pouze před dobíhajícího S. Lípu, ten dorazil k pravé tyči pod břevno.
75. min. 4:3 přímý volný kop zprava byl protečován na přední tyči a potom dorážka z metru na zadní tyči P. Šerhantem.
89. min. 4:4 nedorozumění v obraně domácích využil P. Šerhant a sám proti brankáři přehodil hezkým lobem.

Hodnocení zápasu:
Kvůli rekonstrukci kabin v Branicích se oba kluby dohodly, že se utkání odehraje v Hrazánkách. V pohledném utkání bylo vidět mnoho branek. V prvním poločase byli lepší domácí, hlavně silná desetiminutovka, kdy dali tři góly a tím otočili nepříznivý stav. Byl to asi nejpovedenější poločas dosavadní sezóny. Druhý poločas se hosté zlepšili a domácí přimáčkli na jejich půlku. Jejich tlak vyústil ve vyrovnání v předposlední minutě. Remíza byla spravedlivá. Pokutové kopy vyšly lépe domácím. Rozhodčí Tanáč V. pískal průměrně.

Pokutové kopy: 4:3
Úspěšní: Pešek M., Kainráth P., Mošanský T., Dvořák L.
Nedali: Mošanský M.