04.10.2020 14:00
4:5 (2:4)
Mošanský T. 2, Kainráth P., Mošanský V. : Pícha T. 3x, Homola V., Kloboučník P.

1. poločas:
12. min. 0:1 po nedorozumění obránce s brankářem vypíchl míč T. Pícha a po kličce brankáři pohodlně skóroval.
27. min. 0:2 Pícha T. se uvolnil na hranici vápna a střelou po zemi k levé tyči přidal druhý gól.
32. min. 0:3 opět Pícha T. prošel celou obranou, posadil i brankáře a potom dovršil svůj hattrick.
40. min. ŽK Češka P. za faul.
40. min. 1:3 přízemní centr z pravé strany trefil placírkou z první na hranici penalty Mošanský V. a tím dal svůj první gól v kategorii dospělých.
44. min. 1:4 nešťastný odraz míče k volnému V. Homolovi, který sám proti brankáři nejdříve naznačil střelu a pak už dával do prázdné brány.
45. min. 2:4 gól do šatny dal hlavou Mošanský T. k levé tyči po centru z pravé strany.

2. poločas
57. min. nařízená penalta proti domácím za faul - brankář vykopl levou nohou.
68. min. ŽK Zeman D. za pošťuchování se s protihráčem.
68. min. ŽK Pícha T. za pošťuchování se s protihráčem.
82. min. 3:4 přímý volný kop z hranice šestnáctky zahrál Mošanský T. prudkou střelou po zemi k levé tyči. Brankář přes zeď neviděl.
89. min. 4:4 centr z pravé strany, hlavičku gólman vyrazil pouze před dobíhajícího P. Kainrátha, který pohotově doklepl.
90. min. 4:5 rychlý brejk se nepodařilo zastavit ani třem obráncům, hráč sám před brankářem se neukvapil a přihrávkou pod sebe uvolnil P. Kloboučníka, který trefil odkrytou branku.

Hodnocení zápasu:
Utkání bylo pro oko diváka nepříšil pohledné. Spíše se bojovalo, než hrálo. Padalo však spoustu gólů. Do domácí branky padaly góly spíše laciné, soupeři k nim stačil pouze "pěší" fotbal. Domácím se podařilo vyrovnat v předposlední minutě, ale asi z předčasné euforie nezvládli zabránit akci z posledních vteřin zápasu. Ztratili tím úplně zbytečně bod. Rozhodčí Šika M. pískal nepřesně, už pískal i lepší zápasy.