17.09.2023 14:00
1:9 (0:4)
Zeman D. : Vlk O. 3x, Zeman P. 2x, Sedlatý M., Kováč M., Barták J., Pekárek T

1. poločas:
18. min.: 0:1 centr zleva po zemi na malé vápno na zcela nekrytého O. Vlka, který pohodlně zasunul do prázdné branky
22. min.: 0:2 odražený míč si ve vápně našel Zeman P. a prudkou střelu z voleje namířil do levého horního rohu
24. min.: 0:3 Zeman P. prostřelil brankáře z blízka k přední levé tyči
29. min.: 0:4 přímý volný kop z hranice velkého vápna procedil skrz děravou zeď Sedlatý M. k pravé tyči

2. poločas
46. min.: 0:5 zblokovaná  střela se vysoko odrazila  a padala před brankovou čáru do protipohybu brankáře. Toho předstihl jediný dobíhající Kováč M. a snadno doklepl do sítě
59. min.: ŽK Pekárek T. za faul
60. min.: 1:5 pas na rychlého D. Zemana, který vlétl do vápna a střelou po anglicku o vzdálenější levou tyč vymetl všechny pavouky v levém horním rohu branky
68. min.: ŽK Mošanský V. za faul
69. min.: 1:6 rohový kop na penaltu, hlavička mířila na branku, tam tečoval Barták J. k levé tyči
76. min.: 1:7 Vlk O. prošel přes dva hráče do vápna a sám břed brankářem zakončil po zemi k bližší pravé tyči
83. min.: 1:8 průnik po pravé straně až k brankové čáře, odtud přišla přihrávka po zemi na malé vápno na volného T. Pekárka, který trochu krkolomně kolenem nasměroval míč do odkryté branky
87. min.: 1:9 pokutový kop nařízený za faul na svou osobu proměnil Vlk O. po zemi k pravé tyči. Nadělil si tím k narozeninám hattrick

Hodnocení zápasu
Hrazánečtí přivítali na svém hřišti mužstvo z horních pater soutěže a měli tak před sebou přetěžký úkol, kdy chtěli napravit špatné výsledky z úvodu podzimu a konečně bodovat. Hosty drželi zkrátka pouze 18 minut, pak se rozjel gólostroj a za krátkou dobu padlly čtyři branky do jejich sítě. Po přestávce padl další gól ve 30. vteřině a bylo po zápase. Domácí se potom trochu herně zvedli, ale svoje šance neproměnili až na jednu, kdy dali gól měsíce. Čtvrtou vysokou prohru v řadě tak musí odčinit za týden při derby na hřišti Kovářova.
Rozhodčí Tanáč Vladislav neměl co pískat, hrálo se slušně bez větších emocí.