10.06.2023 15:00
3:6 (1:2)
Mošanský T. 2x, Dvořák L. : Buriánek M., Vittek D., Kovařík J., Zeman P., Sedlatý M., Kováč M.

1. poločas:
21.min.: 0:1 rohový kop mezi penaltu a malé vápno si v klubku těl našel Buriánek M. a hlavičkoval přes brankáře, který se k centru neprodral
37.min.: 0:2 vyšachování celé zkoprnělé obrany na velkém vápně, kdy Zeman P. se sám před brankářem neukvapil a přihrál na volného spoluhráče. Vittek D. jednoduše zakončil do zcela odkryté branky.
44.min.: 1:2 Mošanský T. prošel středem hřiště a střelu z velkého vápna kolem nohou obrance zamířil prudce k levé tyči
45.min.: ŽK Babán F. za faul

2. poločas
51.min.: ŽK Buriánek M. za řeči
53.min.: 2:2 z pozice stopera se utrhl Dvořák L. a po krásné kombinační akci a průnikové přihrávce šel sám na brankáře, ten jeho první zakončení vyrazil, podruhé ho přehodil obloučkem
56.min.: 2:3 z levé strany dostal přihrávku do vápna Kovařík J. a skluzem na dlouhou nohu posunul míč kolem vybíhajícího brankáře po zemi k pravé tyči
62.min.: 2:4 dlouhý aut do vápna z pravé strany nebyl dvakrát předpisový, ale i tak si ho v těžkém úhlu hlavou našel P. Zeman a temenem podivně přehodil brankáře
63.min.: ŽK Zeman P. za řeči
71.min.: 2:5 zmatky při odkopu v domácí obraně, míč se odrazil k M. Sedlatému, který z pravé strany obstřelem placírkou zakončil ke vzdálenější tyči
80.min.: 3:5 na rohový kop si naskočil T. Mošanský a ostrou hlavičku nasměroval do sítě
85.min.: 3:6 rychlý brejk po pravé straně, přihrávka kolem brankáře na volného M. Kováče, kterému se krkolomně podařilo trefit úplně práznou branku
85.min.: ŽK Blažek M. za faul

Hodnocení zápasu
Hrazánečtí úvod zápasu zaspali, ten patřil jednoznačně hostům, kdy rozezvonili břevno a dali laciný gól z rohu. Pak přišel budíček a také domácí začali lépe kombinovat. Po zbytek zápasu pokračovala spíše vyrovnaná hra s jedním velkým rozdílem. A to v proměňování šancí. Zatímco hrazánečtí se v mnoha zakončení trápili a mezihra nebyla špatná, vzadu dostávali jeden zbytečný gól za druhým. Podobně to bylo po celou sezonu, proto ztratili spoustu bodů. Body však stačily na konečné 8.místo, které zase není neúspěchem. Podařilo se vyhrát minitabulku čtyř výrazně ztrácejících týmů na zbytek pořadí.
Rozhodčí Tanáč Vladislav pískal slabě a zmatečně, výsledek zápasu ale neovlivnil.