06.10.2014 21:12

4:4 (2:1) prohra na penalty

branky: Mošanský T., Šika M., Strachalla A., Koptiš M.

1.poločas

4' 1:0 Penaltový kop za ruku hráče hostů ve vápně. Šika M. proměňuje.

4' Žk. hráč Božetic za keci

13' 2:0 Křižná přihrávka na Mošanského T. Sólo z půlky mezi obranou hostů, následně si pokládá obránkáře a zakončuje do prázdné brány.

16' 2:1 O odrazech ve vápně střela stopera hostů končí v bráně domácích.

2.poločas

48' Žk. Pešek M. za keci

55' 2:2 Střela z dálky na bránu, Mošanský L. vyráží, balon končí na noze soupeře, který zakončuje.

56' 2:3 Po rozehrání na půlce, ztráta balónu u lajny, záložník nahrává útočníkovi, ten uniká obraně domácích a zakončuje podél brankáře.

61' 2:4 po shromáždi hráčů na rohu vápna, hráč hostů přihrává před bránu na jediného volného hráče, ten z první zakončuje k tyči.

65' Střídáná domácích Strachalla A. za Peška M.

65' 3:4 trestný kop z 20m Mošanský T. Střela po zemi skrz zeď. Balon dobíha Strachalla A a zakončuje do protipohybu brankáře.

72' Žk. hráč Božetic za faul na Lípu S.

81' Žk. Strachalla A. za faul ze zadu

82' Střídání domácích Kašpar M. za Lípu S.

91' 4:4 Po rohovém kopu Mošanský T. hlavičkuje zpět na vápno, kde Koptiš M. z první zakončuje k tyči