27.10.2019 14:00
3:4 (0:1)
Dvořák L. 2x, Kainráth P. : Kotrba J., Čipera F., Novotný T., vlastní (Pešička J.)

1. poločas:
20. min. 0:1 rohový kop Božetic na zadní tyč, kde se míč nešťastně odrážel postupně od Mošanského L. k Šikovi M. a pak od ramene J. Pešičky ml. k levé tyči - vlastenec na třetí.

2. poločas
48. min. 0:2 božetický Kotrba J. vystřelil z dálky, schoval svou střelu za obránce a ta zapadla k levé tyči.
60. min. 0:3 Čipera F. si to namířil středem hřiště přímo na bránu, utekl všem obráncům a sám před brankářem zakončil.
68. min. 0:4 vysoký odražený míč si našel Novotný T. a svou dorážkou míč natolik roztočil, že proklouzla brankáři k vzdálenější tyči.
79. min. 1:4 centr zprava propadl na zadní tyč k úplně volnému L. Dvořákovi, kterému stačilo trefit odkrytou branku.
85. min. 2:4 přímý volný kop z pravé strany protečoval Kainráth P. mimo dosah brankáře k levé tyči.
86. min. ŽK Plocha J. za faul.
87. min. 3:4 opět centr zprava, opět propadl na zadní tyč k nekrytému L. Dvořákovi, který jako přes kopírák uzavřel skóre.

Hodnocení zápasu:
Božetičtí přijeli pouze v devíti lidech, zbytek mužstva dorazil asi po deseti minutách hry. I tak drželi hrazánecké daleko od branky, a když byli kompletní, stali se lepšími. První gól si ale domácí dali doslova sami. Ještě mohlo přijít vyrovnání v posledních vteřinách prvního poločasu nebýt výborného zákroku hostujícího gólmana. Druhý poločas se domácí zlepšili a  začali hrát. Paradoxně góly dávali z počátku pouze hosté. Padlo jim tam ten den vše, do čeho kopli. Domácí měli spoustu šancí, ale proměňovali je až v závěru zápasu při drtivém tlaku. Na vyrovnání už nezbyl čas. Rozhodčí Ťupa M. pískal velice dobře.