20.09.2020 14:00
1:3 (0:2)

Lípa S. : Radosta I., Plocha J., Podlipský M.

1. poločas:
16. min. 0:1 na hranici ofsajdu převzal přihrávku I. Radosta, který šel sám na branku z pravé strany a zakončil k levé tyči.
42. min. 0:2 rohový kop si na malém vápně našel hlavou Plocha J. a proměnil pod břevno.

2. poločas
46. min. 0:3 průnik zleva, přihrávka přes malé vápno na zadní tyč, kde ho skluzem do branky dopravil M. Podlipský.
50. min. ŽK Zajíc P. za řeči.
50. min. ŽK Stejskal L. za řeči.
72. min. ŽK Stejskal L. za řeči + následná ČK.
75. min. 1:3 hrubku v rozehrávce hostí vystihl M. Pešek, nabil na volej Lípovi S. na velké vápno a ten nekompromisní dělovkou k pravé tyči uzavřel brankové skóre.
77. min. ŽK Kolář J. za faul.

Hodnocení zápasu:
Za hezkého počasí a před velice početnou diváckou návštěvou se hrál zprvu vyrovnaný fotbal. Od 20. minuty převzali taktovku hosté a byli kombinačně a technicky lepší. Domácí za první poločas prakticky nevystřelili na branku. Do druhého poločasu šli s vidinou vyrovnání skóre. Toto nadšení zkazil hned první útok Božetic snad v 10. vteřině. Z toho se domácí chvilku vzpamatovávali, potom začali také útočit. Několik slibných šancí volalo po gólu. Bohužel padl pouze jeden. Rozhodčí Ťupa M. pískal dobře, musel se vypořádat s někdy až příliš podrážděnou reakcí hostí.