4:9 (0:4)

Branky:
Mošanský T. 2x, Burda L., Kainráth P. : Varhan D. 3x, Jizba L. 3x, Klimeš J. 2x, Sigmund J.

1. poločas:
3. min 0:1 po zbytečném faulu na pravé straně čimeličtí překvapivě rozehráli a než se domácí rozkoukali Jizba L. zakončil prudkou střelou ke vzdálenější tyči.
20. min. 0:2 nekrytý Varhan D. vystřelil z okolí penalty pod padajícím brankářem k pravé tyči.
26. min. 0:3 rychlý brejk z pravé strany, Sigmund J. sám na brankáře, z úhlu proměnil na vzdálenější tyč.
44. min. 0:4 Klimeš J. si přehodil obránce a šel sám na brankáře, pohodlně kolem něj zakončil.

2. poločas
46. min. 0:5 Klimeš J. opět sám na brankáře po hrubce obrany a opět podél nohou zakončil.
50. min. ŽK Sigmund J. za řeči.
62. min. ŽK Koutník F. za faul (ikdyž fauloval Kainráth P.)
63. min. 1:5 trestný kop z osmnácti metrů proměnil Mošanský T. střelou k levé tyči.
68. min. 2:5 přihrávka na pravou stranu, kde si naběhl Burda L. a samostatný únik přetavil v branku k pravé tyči.
69. min. 2:6 Varhan D. vystřelil z velkého vápna a jeho prudkou střelu si ztečovala obrana pod břevno mimo dosah brankáře.
72. min. 2:7 roh zahraný nakrátko, Jizba L. vlétl do vápna a prudkou střelou k bližší pravé tyči procedil míč skrz rukavice gólmana.
76. min. 2:8 přihrávka z pravé strany na D. Varhana, který završil hattrick.
80. min. 3:8 Koutník K. sám před brankářem obstřelem trefil tyčku a po odrazu dorazil Kainráth P. míč do odkryté branky.
84. min. 4:8 Mošanský T. prostřelil gólmana dorážkou z malého vápna.
88. min. 4:9 rychlý protiútok po pravé straně, Jizba L. prudkou střelou o břevno ukončil brankové hody.

Hodnocení zápasu:
Za krásného, skoro až letního počasí se hrál tak trochu zvláštní fotbal. První poločas byl jasně v rukou mladých kluků z Čimelic, kteří hodně běhali, nabízeli se a dávali laciné branky. Naopak domácí první poločas takřka prospali. Druhý poločas začal stejně jako první skočil a do domácí branky hned spadl gól. Pak se domácí zvedli a začali hrát. Vytvořili si spoustu brankových příležitostí, ale dopláceli na bídné proměňování. Hosté jim dali lekci z produktivity. Na vyložené šance to nakonec bylo 10:9. Zatímco hrazánečtí neproměnili nemožné, čimeličtí dávali góly z pološancí, někdy i z nešancí. Rozdíl v kvalitě zakončení byl jasně znát hlavně z kopaček hráče krajského "A" týmu D. Varhana. Utkání provázelo několik zbytečně ostrých zákroků. Po jednom z nich byl zraněn domácí M. Švehla. Podle prvních zpráv z nemocnice má bohužel zlomenou pravou nohu. Všichni přeji brzké uzdravení. Rozhodčí Koukol P. pískal průměrně.