30.08.2020 14:00
1:10 (1:6)
Mošanský T. : Jizba D. 3x, Dubský A. 2x, Klimeš J., Hák J., Pavlíček F., Mezera J., Nosek V.

1.poločas:
3. min. 0:1 nepovedenou přihrávku do vápna si našel V. Nosek, obešel brankáře a pohodlně otevřel skóre.
14. min. 1:1 přímý volný kop z levé strany tečoval špičkou kopačky Mošanský T. kolem brankáře k levé tyči.
21. min. ŽK Ježdík T. za faul.
24. min. 1:2 Jizba D. schoval svou střelu z vápna za bránící hráče. Ta zapadla do pravého horního rohu.
25. min. ŽK Pavlíček F. za kecy
26. min. 1:3 trestný kop z šestnácti metrů kopl Mezera J. přes zeď k levé tyči.
33. min. 1:4 přízemní centr z levé strany doklepl do brány nekrytý D. Jizba.
39. min. 1:5 stejná situace, tentokrát z pravé strany. Opět doklepl nekrytý D. Jizba.
43. min. 1:6 Dubský A. si udělal z domácích obránců slalomové tyče a po sólu vystřelil po zemi k levé tyči.

2.poločas:
52. min. 1:7 po zbytečném faulu ve vápně rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten proměnil Hák J. střelou brankáři do protipohybu.
70. min. ŽK Hanus M. za faul.
81. min. 1:8 po ztrátě balónu na půlce přesprintoval Pavlíček F. domácí obranu a sám před brankářem proměnil po zemi k levé tyči.
86. min. 1:9 rychlý protiútok z levé strany, centr na malé vápno, kde Dubský A. hlavičkoval k pravé tyči
87. min. 1:10 Klimeš J. šel sám na bránu z levé strany, obloučkem přehodil brankáře.

Hodnocení zápasu:
Po dlouhé koronavirové přestávce začal nový soutěžní ročník. Takový start do sezóny si hrazánečtí nepřáli ani v nejhorším snu. Čimeličtí byli o několik tříd lepší, což dokazuje jednoznačný výsledek. Od samého začátku domácí válcovali a až na několik nadějných šancí Hrazánek měli zápas plně pod kontrolou. Rozhodčí Ťupa M. pískal bez sebemenších problémů.