30.08.2015 20:54

2:6 (1:2)

branky: Mošanský T., Trpka M.

1. poločas

9' 0:1 Centrovaný balón za obranu domácích na dva unikající útočníky. Střela k tyči.

26' Penalta za sražení Tesaře M. Trpka M. proměňuje

29' 1:2 Po odrazech míče, opět unikají dva útočníci na Mošanského L. Jeden útočník vystřelil a druhý dorazil do prázdné branky

32' Střídání Hrazánky - Strachalla A. za Trpku M.

2. poločas

46' 2:2 Šika M. vybojoval balon v rohu hřiště.  Následně nacentroval do vápna na hlavu Mošanského T.

55' Střídání Kostelec - 7 za 10

65' 2:3 po dvou chybách v obraně domácích dva útočníci sami na Mošnaského L., první střelu vyrazil na druhou střelu už nedosáhl

75' Střídání Kostelec - 15 za 11

77' 2:4 po střetu na útočném vápnu rychlá přihrávka na střed, nalseduje útok tří hráčů.  Zakončení podél Mošanského L.

81' Střídání Mošanský R. za Strachalla A.

81' 2:5 útok po pravé straně. Přihrávka na unikajícího útočníka, který "prostřelil" Mošanského L.

84' Střídání Kostelec - 12 za 16

90' 2:6 Přihrávka na unikajicího  hráče hostů, který silnou střelou zakončuje

Zápas končí 2:6 po lepším výkonu kosteleckých hráčů.

Trenér: Dvořák L.