Hrazánky - Kovářov A

18.05.2014 13:00

0:5 (0:4)

1.poločas

4' 0:1 Po ztrátě Mošanského T. v obraně, přihrávka na útočníka. Útočník sám na bránu. Zakončení podél brankáře.

8' 0:2 Ztráta balónu na půlce, přihrávka na pravého útočníka. Obrana domácích nestíha a útočník zakončuje podél brankáře.

14' Střídání Hrazánky - Hečko J. za Dvořáka L.

19' 0:3 Po faulu rychlá přihrávka na neobsazeného útočníka, balón po střele končí v bráně

27' 0:4 Útok po pravé straně, centr na vápno. Volný útočnéík zpracovává a zakončuje

2.poločas

62' Střídání Kovářov: 13 za 6

67' Střídání Hrazánky: Strachalla A. za Lípa S.

67' Střídání Kovářov: 10 za 8

87' Střídání Kovářov: 12 za 15

87' Střídání Hrazánky: Kašpar M. za Říha J.

87' 0:5 Útok po pravé straně. Ofside??? Radosta M. nechytá, útočník však dokope míč do prázdné brány.

Zápas ukončem v 89 minutě.

Kovářov vyhrává po silném výkonu v prvním poločase zaslouženě 4:0 resp. 5:0. Zápas byl mimo jiné natáčen kamerou TV Nova a následně odvysílán ve večerních zprávách v rubrice OKRESNÍ PŘEBOR.

Rohové kopy domácích: 7

Rohové kopy hostů:  5

Fauly domácích:11

Fauly hostů: 15

Rozhodčí: Tánáč - standardní výkon úplně k ničemu

Pomezní rozhodčí 1 : Ťupa M. - standardní výkon až na tu chybu s ofsidem na konci zápasu

Pomezní rozhodčí 2: Dvořák M. - standardní výkon

Sestava domácích: Radosta M., Mošanský T., Hubáček J., Šika M., Říha J.(87' Kašpar M.), Brůžek O., Pešek M., Mošanský M., Lípa S.(67' Strachalla A.), Mošanský L., Dvořák L.(14' Hečko J.)

Trenér: Kabát P.