branky domácích: Pešek M., Hečko J.

branky hostů: Holub L.

Průběh zápasu

1. poločas:

6' únik Hečka po krásném centru z půlky. Sám na brankáře, ve vápně si míč ukopává a tím akce končí.

7' ČK domácí Brůžek O. za faul ze zadu na unikajícího útočníka hostů.

7' 0:1 trestný kop Holub L. prostřeluje hrazáneckou zeď a míč končí u levé tyče brány domácích.

13' střídání hostů Novák J. za Janeček P.

21' po špatném odhadnutí akce Šika M. podbíhá balon na půlce. Kovářovští v pěti hráčích unikají obraně domácích. Poslední obránce Říha J. zakopává míč a zachraňuje celou útočnou akci.

27' ŽK hosté, Novotný L. za nakopnutí míče po odpískání ofsidu.

33' ŽK domácí, Mošanský M. za zatahání za dres.

2. poločas:

60' 1:1 po krásném centru Lípy S. do vápna Pešek M. z pvní k pravé tyči zakončuje a srováná skore.

61' Brůžek Z. únik obraně hostů, střelou trefuje pouze brankáře,

66' po rohu hostů Klíma P. hraje rukou, rozhodčí nechává pokračovat hru.

70' 2:1 Šika M. hlavou posunuje na Hečka, čekajícího na vápně, ten obchází obránce a zakončuje k pravé tyči.

70' střídání hostů Jirec M. za Nováka J.

80' brejk hostů, tři hráči na brankáře domácích. Koudelka T. nepřihrává a bere na sebe, zakončil dva metry mimo bránu.

83' Radosta M. likviduje krásnou střelu Holuba L. a následně další tři dorážky.

84' Lípa S. úplně sám z půlky na brankáře. Chtěl obstřelit, což se mu nepovedlo a odevzdal balon brankáři.

91' Rozhodčí ukončuje zápas zapískáním, v ten samý okamžik však Mošanský T. zahraje rukou ve vápně Hrazánek. Jednalo se o shodu situací (ruka, pískot píšťaly) skoro v jedné sekundě a tak těžko říkat kde je pravda. Soupeř je velmi rozhořčen, že měla být ještě penalta.

Hodnocení zápasu:

Hrazánky zaslouženě vyhrávají. Skoro celý zápas hráli v deseti a i tak si vypracovali mnoho krásných akcí kde však vázlo pouze zakončení, naštěstí dvě zakončili až do brány. Stejně tak i Kovářov párkrát ohrozil bránu, naštěstí měl stejný problém s koncovkou jako Hrazánky a gól daly pouze jeden. Z řad kovářovských fotbalistů dělal největší problémy hrazáneckým Luboš Holub, který vypracoval většinu jejich akcí.