branky: 2x Pešek M., Lípa S., Pšeničný Z., Hubáček J.

1. poločas

8' 1:0 Lípa S.

13' 2:0 Pešek M.

22' ŽK faul Pešek M. za keci

30' ŽK Lípa S. za šlapák (netrefil míč)

2. poločas

53' 3:0 po rohu M.Peška míč odvrácen na penaltu,odkud ho Z.Pšeničný dorazil přesně k tyčí

55' 4:0 po propadnutí míče přes obranu hostů M.Pešek krásným lobem"ala Poborský" na 4:0

67' Střídání Hrazánky - Pánek M. za Strachalla A.

83' ŽK Brůžek O. za pošťuchování s soupeřem

86' 4:1 po chybě domácí obrany vyráží Mošanský L. bohužel přímo na nohu hostujícího útočníka,ten doráží do prázdné branky 4:1

89' Střídání Dvořák L. za Přeničného Z.

90' ŽK Říha J. za keci

90' 5:1 po odrazu z rohového kopu Tutim vrací do ohně kde doráží J.Hubáček do sítě na 5:1

I když domácí hráli v kombinované sestavě tak podali velmi kvalitní výkon a zaslouženě vyhráli.

Rozhodčí: Trkovský Stanislav
Asistent 1: Dvořák Miroslav
Asistent 2: Huleš Karel