23.10.2011 17:49

5:5 (4:2)

branky: Dvořák L., Mošanský M., Říha J., Pešek M.

1. poločas

15 min.            po narážečkách mezi Standou L. a přihrávka na hlavu Mošanského M. 1-0

15 min.            sražená střela na útočníka prudká rána gól 1-1

19 min.            soupeřovu přihrávku T. Mošanský nezasáhl útočník obloučkem přehodil brankáře  1-2

28 min.            přihrávka do mezery mezi obranu J. Říha se uvolnil a k tyči prostřelil brankáře  2-2

30 min.            odražený míč se dostal k L. Dvořákovi – prudká střela z 25 m do vingle     3:2

31 min.            po zmatkách  obrany a přihrávce obránce Mates zcela sám střela do brány  4-2

34 min.            za faul na T. Mošanského penalta- Dvořák L. nedal –tyč

2. poločas

46 min.            střídání  Pšeničný za Šiku M.

51 min.            4-3 trestný kop přímo na hlavu kapitána

70 min.            4-4 trestňák na kapitána- zpracování na malém vápně- střela gól

71 min.            4-5 střela kapitána brankář nedosáhl

76 min.            Brůžek Z. za Mošanského M.

78 min.        5:5    Pešek M. gól přímo z rohu

Opět zápas ukončen rozhodčím dříve než měl být.

Po velmi špatném výkonu Hrazánek a rozhodčího a exelentním výkonu kapitána hostů který dal čtyři goly a byl u každé akce zápas zkončil 5:5

Rozhodčí: Mihálik Ján

Sestava: Kolář P.,Hubáček J.,Mošanský T.,Brůžek O.,Říha J.,Pešek M.,Šika M.,Hečko J., Lípa S.,Dvořák L.,Mošanský M.

Trenér: Mošanský L.

Další na střídání: Bolek J.