21.10.2012 17:17

3:2 (0:0)

branky: 2x Brůžek Z., Mošanský M.

1. poločas

26' Žk. Říha J. za keci vůči rozhodnutí rozhodčího (samozřejmě mluvil pravdu, která se občas někomu těžko poslouchá)

2. poločas

50' 0:1 Velmi sporný faul ve vápně od Šiky M. Odpískána hodně, hodně přísná penalta kterou proměnil golman hostů.

65' Střídání Mošanský M. za zraněného Mošanského L.

65' 1:1 Po centru do vápna od Dvořáka L. posunuje ve výskoku balon Mošanský M. podél brankáře do branky

70' Střídání Kainrát T. za Lípu S.

78' 1:2 Střela z třiceti metrů proklouzla Radostovi mezi rukavicemi

80' Žk. Dvořák L. za faul

85' 2:2 Brůžek Z. nastřeluje obránce od kterého se přes brankáře odráží míč do brány

87' 3:2 Brůžek Z. po dorážce téměř do prázdné brány

88' Střídání: Kašpar M. za Brůžka Z.

Hrazánky vítězí 3:2 po zaslouženém kolektivním výkonu.

Rohové kopy domácích: 3

Rohové kopy hostů: 3

Rozhodčí: Štěrba (každý má své dny, rozhodčí ho dnes určitě něměl, špatně posuzoval situace, chvilkami to vypadalo jako kdyby se snažil tlačit soupeře, po dvou perfektních výkonech v Klukách a Vojníkově si tento zápas za rámeček rozhodně nedá, ke konci zápasu se mu vyjmuj zápas z rukou a Hrazánky naštěstí vyhráli)

Sestava: Radosta M., Hubáček J., Šika M., Říha J., Dvořák L., Lípa S. (Kainát T.), Mošanský T., Pešek M., Brůžek O., Mošanský L. (Mošanský M.), Brůžek Z.(Kašpar M.)

Trenér: Kabát P.