08.05.2013 18:48

6:4 (1:3)

branky: 2x Pešek M., Lípa S., Šika M., Mošanský L., Brůžek O.

1. poločas

14 min. 0-1 Přihrávka na pravou stranu, Dvořák L. podskočil míč, Kolář P. vyběhl- obloučkem přes brankáře

20 min. 0-2 Po trenem kopu Brůžka O. do zdi na soupeřově půlce, odražený míč a rychlý nákop- sám na brankáře-střela podél brankáře k tyči

31 min. 0-3 přihrávka na osamoceného útočníka, ten obešel obranu a střelou z levé strany dává gól

33 min. 1-3 přihrávka z pravé strany na vápno, Mošanský L. snižuje

2. poločas

48 min. 2-3 přihrávka do vápna- Pešek M. obloučkem přes brankáře

63 min. střídání- Lípa S. za Brůžka Z.

63 min. 3-3 po rohu Peška M. si brankář sráží míč do branky

70min. 3-4 po rohu a skrumáži před brankou se dostal odražený míč na velké vápno k volnému útočníkovi-prudká střela k tyči

79 min. střídání Strachalla A. za Mošanského M.

80 min. 4-4 po rohu a odkopu se několikrát míč odrazil od obránců k Lípovi S., ten střelou s pomocí teče od obránce dává gól

84 min. 5-4 přihrávka od Peška M. do vápna na Šiku M., ten z úrovně penalty přehazuje brankáře

90+2 6-4 Roh soupeře, kam šel na hlavu i brankář, Mošanský L. zachytává přihrávku a dlouhým nákopem posílá Brůžka O. do sam. úniku z půlky hřiště na prázdnou branku

Soupeř odehrál celý zápas pouze s 9. hráči!