12.04.2015 16:30

3:1 (1:0)

branky: Mošanský T., Pešek M., Říha J.

1. poločas
27' 1:0 Mošanský M. doběhl balon u čáry, nacentroval do vápna, kde po více odrazech zakončuje Mošanský T. k levé tyči
39' Střídání Hrazánky - Trpka M. za Hanák J.
2. poločas
58' 2:0 Centr na nabíhajícího Trpku M. k lajně, ten obchází obranu hostů a proniká až až před branku hostu. Zakončuje dobíhající Pešek M. pod břevno
59' Střídání Sepekov 12 za 5
68' Střídání Hrazánek - Hečko J. za Mošanského T.
73' 2:1 Nádherná střela hráče hostů z 25 metrů přes brankáře na zadní tyč. Balon se do branky odráží o tyč.
84' 3:1 Pešek M. obchází celou obranu domácích a nahrává nabíhajícímu Říhovi J. na penaltu, ten ve skluzu zakončuje podél brankáře
85' Střídání  Hrazánky - Tesař M. za Trpku M.
87' Střídání Hrazánky - Kašpar M. za Peška M.
88' Střídání Hrazánky - Bolek J. za Říhu J.

Po vydřeném výkonu vítězí hrazánečtí hráči 3:1. Sepekovští hráči byli silným soupeřem ale nepodařilo se jim pořádně zakončit ani jednu akci, když pomineme jejich jeden gol.

Rozhodčí: Pávec Pavel ml. - velmi sporný výkon (zbytečně nechával volnou hru a nepískal jasné fauly. Neovlivnil však svým výkonem žádnou klíčovou situaci zápasu)
Asistent 1: Dvořák Miroslav
Asistent 2: hráči Sepekov (Himl T., Mička J)