2:2 (2:0)
PK 2:4
Koutník F., Zeman D. : Hradský J 2x

1. poločas:
17.min.: ŽK Zeman D. za faul
20.min.: 1:0 přetažený centr z pravé starany sklepl hlavou Mošanský T. pod sebe na hlavu F. Koutníka, který trefil pod břevno do protipohybu brankáře
30.min.: 2:0 střelu Mošanského T. brankář vyrazil před dobíhajícího D.Zemana, tomu jen stačilo trefit zcela odkrytou branku

2. poločas
46.min.: 2:1 nedůrazný odkop z vlastního vápna, míč se dostal k J. Hradskému, který dobře netrefil, ale odrazem o nohu bránícího hráče se míč došoural k levé tyči
50.min.: 2:2 špatně rozehrané autové vhazování u rohového praporku, míč se odrazil do vápna k nekrytému J. Hradskému, ten se střelou chvilku počkal, udělal kličku obránci a vystřelil zblízka k pravé tyči
85.min.: ŽK Kápl T. za faul
86.min.: ŽK Kainrath P. za faul

Hodnocení zápasu
Na velice těžkém podmáčeném terénu a za chladného počasí se nehrál dvakrát pohledný zápas. Úvod patřil jednoznačně hostům, kdy na dlouhé minuty zamkli domácí v jejich vápně. Zakončit se jim však nedařilo. Pak se hra vyrovnala a hrazáneční mohli také zaútočit. Dvě šance se podařilo proměnit, ostatní zůstaly nevyužité. Třetím gólem by soupeře jistě zlomili. Do druhého poločasu zase Vráž vlétla na soupeře a hned v úvodu dvakrát skórovala. Potom to byl spíš boj než pohledný fotbal. Oba celky chtěly strhnout vítězství na svou stranu a nečekat tak na penalty. Nakonec k nim stejně došlo. Hosté ani jednou nezaváhali, domácí dvakrát přestřelili banku.
Rozhodčí Pávec Pavel pískal dobře, jen dost šetřil udílením žlutých karet. Jen hostující kapitán měl dostat tři.