10.05.2015 21:40

5:1 (0:0)

branky: 2x Pešek M., Mošanský T., Lípa S. Tesař M.

1. poločas

42' Střídání Hrazánky - Pešek M., za Strachallu A.

2. poločas

55' Žk. hráč č. 9 (souček) za faul na Mošanského T.

55' 1:0 trestný kop Hubáčka J. na zadní tyč. Pešek M. podbíha (zmatení brankáře) a na zadní tyči Mošanský T. zakončuje hlavou

56' 1:1 útok hostů po lajně. Mošanský L. vybíhá, hráč hostů střílí a odrazem od domácího obrance, končí balón v brance

63' 2:1 Po rohovém kopu Tesaře M. si vítr zahraje s balónem, brankář ve snaze vyrazit balón pouze sráží do vlastní branky

66' Střídání Hrazánky Hanák J. za Šika M.

70' Žk. Tesař M. za faul

73' 3:1 dlouhá nahrávka na vápno hostů. Obránce minul, Mošanský T. se do balónu "zamotal", Pešek M. následně zakončuje.

80' 4:1 trestný kop Brůžka O. na Lípu S., ten hlavou zakočuje do pravého vinglu

80' Střídání Hrazánky Bolek J. za Tesaře M.

81' 5:1 Douhý balón za obranu hostů, Pešek M. uniká sám na bránu a přehazuje brankáře

82' Střídání Kašpar M. za Mošanského T.

Hrazánky vyhrávají zápas 5:1. Zahoří přijelo v 11ti lidech a defakto od desáté minuty hráli v deseti, protože se zranil jeden z jejich hráčů. Zápas sice dohrál ale nebyl mužstvu moc nápomocen.

Rozhodčí: Linhart - Výborný výkon až na jeden odpískaný ofside, který nebyl a zkazil tím únik útočníkovi Hrazánek a možnost navýšení score.
Asistent 1: Dvořák M.
Asistent 2: Matějček R.