4:2 (0:1)

Branky:
Karásek D., Mikas P., Hoštička P., Holec K. : Kainráth P., Dvořák L.

1. poločas:
33. min. ŽK Zeman D. za faul.
43. min. 0:1 na přízemní rohový kop si naběhl Kainráth P. a trefil volejem na zadní tyč.

2. poločas
55. min. 0:2 po pěkné rychlé kombinační akci od vlastního vápna přišla přihrávka na rozběhnutého L. Dvořáka, který obloučkem přehodil brankáře.
58. min. 1:2 po závaru ve vápně propadl míč ke Karáskovi D., ten byl důraznější než  obránce a vystřelil k pravé tyči.
58. min. ŽK Dvořák L. za protesty.
63. min. ŽK Kainráth P. za faul.
68. min. 2:2 ztráta balónu, přihrávka na střed na nekrytého P. Mikase, který zakončil podél brankáře k pravé tyči.
74. min. ŽK Hoštička P. za řeči.
80. min. 3:2 po rohovém kopu a sérii hlaviček se dostal míč na malé vápno k P. Hoštičkovi, který hlavičkou dal k levé tyči.
89. min. 4:2 Holec K. si vzal míč na vlastní polovině a prošel středem hřiště do již otevřené obrany a svoje sólo zakončil střelou k levé tyči.
90. min. ŽK Mikas P. za faul.

Hodnocení zápasu:
Potkali se sousedi ze spodní poloviny tabulky, tomu odpovídala i kvalita hry. První poločas byl vyrovnaný, s náznaky šancí. Hostům se podařil dát gól do šatny. Po nástupu do druhé půle se hrazáneckým podařila krásná akce, kterou zakončili neméně hezkým gólem. To bylo ze strany hostů téměř vše a pak se zaměřili spíše na obranu. Slibný náskok neudrželi a domácí otočili výsledek stoupajícím tlakem. Nejnebezpečnějším hrazáneckým střelcem se paradoxně stal brankář, kdy v prvním poločase z jednoho výkopu trefil břevno a z druhého výstrašil brankáře přes celé hřiště. I jeho hlavička při závěrečném náporu volala po gólu. Rozhodčí Kalina J. pískal podprůměrně, ale jeho chyby se neodrazili na žádném gólu.