16.10.2011 20:00

0:3 (0:2)

Branky: Mošanský T., Hečko J., Mošanský M.

1. poločas

1' Zápaz začíná a hlavní rozhodčí upozorňuje pomezního (Kortana J.) že pokud bude ofside ať na něj křičí, že špatně vidí. Už v tomto momentě bylo jasné, že výkon rozhodčího nebude zázračný

15' 0:1 po centru Hubáčka P. na Mošanského T. který nabíha do vápna domácích, GOL hlavou do vinglu branky. Oba hráči hráli stoperské pozice, proto je to ostuda domácích, že si nedokazali pohlídat naše hráče z obraných pozic a dovolili jim dát první GOL utkání.

26' Žk. pro Mošanského T. za faul zezadu na polovině hřiště

30' Žk. pro hráče č. 10 domacích. Hráč nepochopil pravidla fotbalu a protože měl málo sil a nedokázal zakončit tak alespoň kopl Hubáčka P.

36' 0:2 Po přihrávce od Lípy S. na Hečka J. do středu vápna. Hečko podél brankáře vsítil GOL.

2. poločas

46' Střídání hostů Kolář P. za Brůžka Z.

53' Žk. pro Hubáčka P. za faul na půlce. Při výskoku odstavil hráče domácích.

81' Střídání hostů Mošanský M. za Říhu J.

86' 0:3 Po pěti minutách na hřišti Mošasnký M. střelou plouživou vtřelil svůj první GOL v dresu Hrazánek. Přihrávka od Dvořáka L.

87' Střídání hostů Kašpar M. za Hečko J.

Hrazánky vyhrály 0:3 po zaslouženém výkonu a špatném výkonu domácích.