Kovářov B - Hrazánky

17.05.2015 20:00

2:0 (0:0)

1. poločas

33' Střídání Hrazánky Mošanský M. za Tesaře M.

2. poločas

46' Střídání Hrazánky Pešek M. za Říha J.

48' Střídání Hrazánky Kašpar M. za Trpku M.

57' 1:0 útok po pravé straně, utočník (Radosta I.) obešel obranu Hrazánek a zakončil podél brankáře

59' Střídání Kovářov Neruda P. za Klíma Pavel

60' 2:0 útok po levé straně až do vápna, zpětná nahrávka na vápno. Z voleje zakončuje Jirec M. do odryté branky

67'  Střídání Kovářov Janeček P. za Bílý Jan

72' Střídání Kovářov Růzha V. za Radosta I.

76' Střídání Kovářov Holub L. za Jirec M.

79' Střídání Hrazánky Strachalla A. za Lípa S.

Kovářov zaslouženě vítězí po velmi špatném výkonu hrazáneckých 2:0

Rozhodčí: Šika M. - standardní výkon až na jednu nepochopitelnou chybu. Kdy dle hráčů hostů byl Strachalla A. faulován brankářem domácích. Rozhodčí nezapískal ani faul na brankáře a proto byla celá situace špatně posouzena.
Asistent 1: Dvořák M. - standardní výkon
Asistent 2: Smetana L. - standardní výkon