1:5 (0:1)

branky: Pešek M., Brůžek Z., Mošanský T., Brůžek O., Kašpar M.

Průběh zápasu

1. poločas:

7' ŽK hosté - Šika M. za bránění ve hře

14' 0:1 Brůžek O. získává balón na levém rohu na půlce domácích, s míšem přechází na hranici vápna odkud nahrává Peškovi M. ten se s míčem otáčí a zakončuje k levé tyči

20' únik tří domácích hráčů obraně Hrazánek, útočních bere akci sám na sebe a snaží se obstřelit Radostu M. Ten však fantastickým zákrokem míč chytá a likviduje tak jasnou šanci domácích.

25' ŽK hráč domácích - č. 10 - hra bez chráničů

35' střídání hostů Lípa S. za Říhu J.

2. poločas:

55' velká chyba Dvořáka L. a Radosty M., Dvořák L. přihrává ve vápně Radostovi M. ten ho však neupozornil, že má za sebou protihráče, Ten předbíhá Dvořáka L. bere míč a střílí, našrtěstí se netrefuje branky.

58' 1:1 po penaltě za faul od Šiky M., kopnutí do kotníku soupeře

67' Lípa S. přestřeluje branku soupeře

71' velmi pohledná kombinace hostů, Šika M. má před sebou prázdnou branku, z úrovně penaltry však přestřeluje

75' Dvořák L. přestřeluje z přímého kopu

80'  1:2 Brůžek Z. po přihrávce od Peška M. prochází do vápna, tam nastřeluje vybíhajícího brnakáře, balon se odráží vysoko do vzduchu a padá do branky domácích

83'  1:3 Mošanský T. z penalty po faulu na Brůžka O.

84' Střídání hostů Kašpar M. za Brůžek Z.

88'  1:4 Brůžek O.  uniká od půlky sám s Kašparem na branku soupeře, zakončuje z malého vápna střelou  k levé tyči

88' Střídání hostů Pšeničný Z. za Mošanský M.

89' 1:5 Kašpar M. po nahrávce od Pešek M. na půlce uniká domácí obraně, brankář výbíha na penaltu. Kašpar M. z 25m střelou nad brankářem pod břevno zakončuje

Hodnocení zápasu:

Ač výsledné skóre napovídá, jaký tým byl silnějším, není to tak úplně pravda. Fotbalisté Královy Lhoty byly velmi silným soupeřem a hlavně v prvním poločase byly lepším týmem na hřišti. Neunesly však druhý gól a úplně přestali hrát, čehož využili hrazánečtí a nadělili domácích další tři branky.

Vítězství zajistilo hrazáneckým první místo v třetí třídě okresní soutěže okresu Písek !!!!!!!!!!!