09.09.2023 17:00
5:0 (1:0)
Jonáš R. 2x, Lohonka J. 2x, Chalupecký F.

1. poločas:
13. min.: 1:0 dlouhý míč propadl za obranu na velké vápno, kam si naběhl F. Chalupecký a sám před brankářem vystřelil k pravé tyči

2. poločas
63. min.: 2:0 přízemní centr od levého rohového praporku prošel až před branku, kde ho pohodlně doklepl ze tří metrů nekrytý Jonáš R.
65. min.: 3:0 několik odrazů míče na pravém rohu malého vápna rázně uťal Lohonka J. prudkou střelou kolem hlav pod břevno
70. min.: 4:0 rychlý brejk po pravé straně do otevřené obrany, Jonáš R. postupoval sám na branku a trefil se přesně ke vzdálenější levé tyči
83. min.: 5:0 nedůrazná hra obrany na levé straně, míč si sebral J. Lohonka, prošel lehce do vápna a obstřelem na pravou tyč završil "bůra" v hrazánecké síti

Hodnocení zápasu
Nehrál se nijak pohledný zápas, spíše se bojovalo. První poločas byli lepší domácí, měli více šancí a byli nebezpečnější. Naopak hrazánečtí málo drželi míč, často ho ztráceli hned po druhém doteku a do zakončení se prakticky nedostali. Po přestávce svou hru zpřesnili a patřilo jim 20 minut. Z této převahy se ale nedokázali prosadit, své střely vždy namířili mimo branku. Když dostali lacinou branku na 0:2, vše se rozpadlo. Ikdyž se potom tlačili do útoku, propadali v obraně a sypal se jim do sítě jeden gól za druhým. Byl z toho třetí podzimní debekl!!!
Rozhodčí Tanáč Vladislav pískal velice nepřesně a slabě, spíše se věnoval diskutování s diváky a se všemi okolo.