26.08.2012 22:51

4:4 (2:3)

Branky: Hečko J. 2x, Mošanský L. 2x

1. poločas

3' 1:0 Po centru do vápna útočník soupeře odhlavičkoval balon do spodní hrany břevna, míč se odráží do branky.

5' 2:0 Po dlouhém nákopu na útočníka domácích, který se uvolnil Dvořákovi L., zakončuje přehozením brankáře

21' 2:1 Po úniku O. Brůžka po lajně, centr na nabíhajícího Hečka do vápna, který zakončuje podél brankáře

27' Střídání Pšeničný Z. za Brůžka O.

31' 2:2 Po rohu od Peška M. zakončuje Hečko J.

43' 2:3 Po rohu od Peška M. zakončuje Mošanský L.

2. poločas

46' Trenér domácích střídá tři hráče kteří následně dělají velké problémy Hrazáneckému teamu.

49' 3:3 Předstoper (jeden ze střídajích hráču) domácích unikl celému teamu Hrazánek a po samostatné akci podél Koláře střílí vyrovnávací gól

63' Střídání Lípa S. za Brůžka Z.

75' ŽK Pešek M. za faul na půlce

77' Střídání Mošanský M. za Říhu J.

78' 3:4 Odkop Hubáčka na volného Mošanského L. který si obhodil obránce, levačkou prostřelil brankáře domácích

88' 4:4 Velmi zajímavá situace kdy domácí vstřelili branku. Rozhodčí nejdříve GOL uznal, poté změnil rozhodnutí na OfSIDE který signalizoval pomezní rozhodčí a nasledně zase zpět na to, že GOL platí. Tím, že každý tvrdil něco jiného není možné říct kde byla pravda.

Oba teamy si vypracovali spoustu šancí, které neproměnili, proto výsledek 4:4 byl spravedlivý. Za zmínění stojí také výkon rozhodčího, který byl na velice solidní úrovni.