3:4 (1:1)

branky hostů: Pešek M., Brůžek Z., Hečko J.,

Průběh zápasu

1. poločas:

14' 1:0 Mošanský L. nepřesně přihrává na Mošanského T. ten nedokázal zpracovat a domácí zahajují rychlý útok. Tři doteky, střela, gól.

24' Žk. Dvořák L. faul ze zadu na půlce

28' Střídání hostů Hradílek J. za Holan V.

37' 1:1 Útok po levé straně, přihrávka na voného Kašpara, ten nakopává balón do vápna, tam se míč asi 10x odrazí a nakonec Hečko J. zakončuje a vyrovnává tak scóre zápasu. Ještě než balón vletěl do brány, domácí hráč se snažil rukoumíč odrazit. Rozhodčí tuto úmyslnou ruku nestrestá.

40' Žk. hosté: Pešek M. za kecy

2. poločas:

46' Střídání hostů: Strachalla A. za Kašpara M.

57' 1:2 Útok Hrazánek středem hřiště, centr na Lípu S. v rohu hřitě, ten balon posunuje před bránu a tam nabíhající Brůžek Z. zakončuje střelou k tyči.

64' 1:3 Po rohovém kopu Hrazáneckých brankář domácích vyboxoval na Peška, ten krásným obloučkem přehodil brankáře.

66' 2:3 Faul ve vápně hostů, rozhodčí však vytahuje na vápno.Tresný kop jde na zadní tyč kde hráč domácích zakončuje.

70' Žk. hosté: Hečko J. za faul u velkého vápna

75' Střídání hostů: Pšeničný Z. za Brůžek Z.

75' Střídání domácích: Hálc L. za Hradílek J.

77' 2:4 Špatná přihrávka domácíh na středu hřiště. Pešek M. přihrávku vystihl a sólem přešel až na vápno, kde lobem přehodil brankáře.

87' Strídání hostů: Tesař M. za Lípa S.

89' 3:4 Útok domácích po pravé straně, přihrávka do vápna, Hubáček mění směr balonu připravenému Radostovy M. a domácí hráč zakončuje.

Hodnocení zápasu:

Oba týmy byly +/- vyrovnáné. Jediný kdo u soupeře vyčníval byl Holan Vlastimil, který však 28. minutě vystřídal a tím domácí přestali úplně hrát. Velký obdiv všech si však zaslouží kvalita hřiště, která je pravděpodobně na jedné z nejlepších úrovní v celém okrese. Jediné co se dá vytknou je, že nejsou vůbec vidět lajny o čemž svědčí i situace z z 66. minuty, kdy rozhodčí neměl šanci z dálky poznat zda faul už byl ve vápně nebo mimo, naštěstí hosté z tresného kopu skórovali a tak se tolik nerozčiloval, že rozhodčí trestný kop vytáhl na vápno.