27.09.2020 15:00
2:0 (2:0)
Bolek O., Havlíček J.

1. poločas:
12.min. 1:0 přetažený roh, na zadní tyči zblokovaná hlavička, slabá dorážka směřující vedle branky, kterou dva metry od brankové čáry tečuje Bolek O. k pravé tyči.
30.min. 2:0 Havlíček J. postupoval na jednoho obránce středem hřiště, rozhodl se vystřelil z osmnácti metrů a přes brankářovy rukavice prostřelil míč do sítě.

2. poločas
62. min. ŽK Mácha P. za zdržování hry.
90. min. ŽK Brůžek L. za faul.

Hodnocení zápasu:
První poločas byli lepší domácí. Podařilo se jim vstřelit dvě šťastné branky. První po závaru po rohu, druhou po chybě gólmana. Druhý poločas se hosté tlačili za vyrovnáním, měli více šancí, ale domácí hrozili z rychlých brejků. Rozhodčí Ťupa M. pískal dobře a bez chyb.