21.05.2023 16:00
2:0 (1:0)
Vlk O., Doubek J.

1. poločas:
22.min.: 1:0 přihrávka na levou stranu na nabíhajícího hráče domácích (ofsajdová past nesklapla pro pozdní vystoupení jednoho z obránců), prudký centr po zemi na malé vápno, kde Vlk O. nastavil placírku a umístil míč do pravého dolního rohu branky

2. poločas
85.min.: ŽK Zeman D. za faul
85.min.: 2:0 přímý volný kop z levé strany zahrán na zadní tyč, tam nejvýše vyskočil J. Doubek a hlavičkoval přesně k pravé tyči

Hodnocení zápasu
Ve slunečném větrném odpoledni, před solidní diváckou návštěvou, se hrál od začátku vyrovnaný zápas. Bojovalo se ve středu hřiště, jedinou vyjímkou bylo domácími nastřelené břevno. V polovině prvního poločasu se podařil domácím vstřelit gól a od té doby byli lepším týmem. Lépe a rychleji kombinovali a hlavně druhý poločas se tlačili do zakončení. Spousta jejich šancí zůstala nevyužita, až na trestný kop v závěru utkání, kdy se prosadili hezkým centrem a hezkou hlavičkou. Hrazánečtí, s omlazenou sestavou, se po celé utkání do kloudného zakončení nedostali, zůstalo pouze u náznaků a domácí brankář vychytal nulu se suchým trikem. Bezzubost v útočné fázi trvá už několik zápasů. Hledá se střelec-značka spěchá !!!
Rozhodčí Kalina Josef pískal průměrně, bez větších chyb.