Smetanova Lhota - Hrazánky

27.04.2013 19:15

3:1 (3:0)

48' zápas přerušen pro nevyhovující podmínky

branky: Mošanský T.

1. poločas

7' 1:0 Po chybné nahrávce Mošanského M. únik tří hráčů domácích. zakončení podél brankáře.

8' Druhá chyba Mošanského M. Následoval únik domácího útočníka, ten však ve snaze obstřelit vyběhlého Koláře P, těsně přestřelil bránu.

10' Hečko centruje balón na volného Brůžka O. na penaltě, ten však z voleje mine bránu.

27' 2:0 Dálší gól po chybném odehrání míče obrany hostů (dvojitá teč Hrazáneckých). Následovala přesně umístěná střela a domácí zvyšují náskok o dva góly.

28' Žk. hráč č. 6 domácích za tvrdý faul na Hubáčka J. (bez míče, na půly)

36' Žk. hráč č.4 domácích za faul na Hubáčka J. (bez míče, půly) Hubáčkovi musí být ošetřen kontík

37' 3:0 Po nákopu domácích do vápna hostů, tam po dvojitém odrazu od hlav hostů se míč odráží na kopačku domácího útočníka, ten zakončuje podél brankáře.

39' Hubáček J. se vrací po ošetření zpět na hřiště.

42' Krásný centr Brůžka O. na volného nabíhajícího Peška M., ten střílí mimo bránu

2. poločas

46' Střídání Lípa S. za Kainráta T.

47' Začínají padat kroupy. Zápas i přesto pokračuje.

48' 3:1 Penalta za faul od brankáře domácích na Hečka J. Mošanský T. zakončuje dolů k pravé tyči. Brankář vystihl směr střely, nedosáhl však na balon.

48' Rozhodčí přerušuje zápas.

Hráči se už opět na trávník nevrátili, a zápas byl zrušen pro nepřispůsobivost terénu. Během 15 minut se z hřiště stal rybník. Vedoucí domácího družstva se snaží v kabinách přesvědčit Hrazánecké aby podepsali v zápisu, že byl zápas přerušen v 75', tím by však Hrazánečtí automaticky prohráli. Nikdo tedy s tímto debilním návrhem nesouhlasí a zápas se odkláda, načeš vedoucích domácích zakončuje debatu s tím, že odložený zápas budeme hold hrát proti "Ačku". Tak snad bude mít pan vedoucí radost až nás porazí "Áčko" a jeho "Béčku" se přičtou tři body.