3:6 (0:4)

branky hostů: 2x Dvořák L., 2x Hečko J., Mošanský L., Brůžek Z.,

Průběh zápasu

1. poločas:

8' 0:1 únik středem hriště, Pešek M. přihrává na volného Mošanského L. v pravém rohu. Centr přes brankáře domácích na Hečka. Ten hlavou nastřeluje brankáře domácích, který v pádu nechytí míč a balón končí v bráně.

17' po nezakončené akci hranáneckých únik domácích přes celé hriště po pravé straně. Centr na střed vápna, Šika M. netrefuje balón a posílá domácího útočníka do vyložené akce. Útočník ještě posunuje míč na volného spoluhráče před bránou, ten však míjí bránu o tři metry.

31' po faulu na Hečka J., Dvořák L. trestný kop do vinglu, brankář však balón ve skoku vytahuje jen na roh.

32' 0:2 rohový kop Pešek M. na nabíhajícího Dvořáka L. na první tyči, ten hlavou přehazuje brankáře.

34' 0:3 rohový kop Dvořáka L. na Mošanského T., ten nastřeluje brankáře, do prázdné brány doráží Brůžek Z.

38' střídání domácích Klíma M. za Vokatý J.

39' 0:4 po faulu na půlce Mošanský T, centruje na penaltu. Tam si nabíhající Dvořák L. zpracovává a přehazuje brankáře.

43' ŽK domácích Klíma M. za faul ze zadu na Mošanského T.

2. poločas:

46' střídání domácích Rejlek T. za Roub F.

57' 1:4 únik domácích středem hřiště Pavlíček F. posunuje balón na Kováře P., ten zakončuje podél brankáře.

68' 2:4 samostatná akce Pavlíčka F., z rohu přešel přes Mošanského M. a následně zakončuje podél brankáře.

70' ŽK hostů Mošanský L. za zatahání za dres.

77' 2:5 souhra hrazáneckých ve vápně. Brůžek O. nahrává na Hečka J. na první tyči. Ten jenom tečuje balón do brány.

81' střídání hostů Pšeničný Z. za Brůžka Z.

83' 2:6 únik Pšeničného Z. do rohu hřiště. Centr na Mošanského L. před prázdnou branku, ten z první dává gól.

84' střídání Kašpar M. za Dvořáka L.

87' 3:6 po schromáždi hráčů ve vápně přihrávka do ofsidu, domácí pomezní nemává, hráči však přestali hrát, toho využil jeden z domácích hráčů a zakončil

Hodnocení zápasu:

Celkem jednoznačný zápas pro tým Hrazánek. Domací měli pár hráčů, kteří se snažili hrát, ostatní však jenom kecali, navzájem si nadávali a tím si fotbal akorát znechucovali.