2:1 (2:1)

Branky

Hřebejk M., Stejskal L. : Mošanský T.

1.poločas:

5.min. 1:0 do vápna hostů se z levé strany vřítil domácí útočník, který byl sražen T. Ježdíkem. Rozhodčí po malém zaváhání, kde že vlastně k faulu došlo, nakonec ukázal na penaltový puntík. Penaltu s přehledem proměnil Hřebejk M. střelou do levého horního rohu.

11.min. 1:1 míč propadl k Mošanskému T. a ten za hranicí velkého vápna střelou z otočky po zemi k levé tyči dává gól. Brankář domácích se pouze ohlédl.

15.min. ŽK Šika M. za faul.

31.min. 2:1 domácí útočník opět vnikl do vápna. Po několika kličkách přešel Ježdíka T. a zůstal sám proti brankáři hostů. Ten ještě jeho střelu vyrazil, ale pouze před odkrytou branku, kde pohodlně doráží domácí L. Stejskal.

Naprosto stejná penaltová situace ve vápně Mirotic je chybně vytažena za vápno. Následný trestný kop nic nepřinesl.

43.min. ŽK hráč Mirotic Krejčí M. za faul.

2.poločas:

Hosté se celý poločas hnali za vyrovnáním, ale bohužel nepomohl ani stálý tlak se spoustou rohových kopů.

Domácí se na polovinu soupeře dostávali jen ojediněle ale z jedné akce na konci zápasu vstřelili branku, která nebyla uznána (míč před střelou opustil hřiště).

88.min. ŽK hráč Mirotic Stejskal L. za faul.

Hodnocení:

První poločas byla hra vyrovnaná, ale narozdíl od Mirotic, které využili obě své šance, hosté své šance neproměnili.

Zvonila branková konstrukce nebo šance chytil výborný brankář domácích.

Druhý poločas se hrálo prakticky na jednu stranu, hrazánečtí byli jasně lepší. Chyběl tomu pouze vyrovnávací gól.