30.04.2017 14:00

1:6 (1:3)

Branky: Brůžek O. : Voráček J. 2x, Hoštička P. 2x, Kinský M., Štefan D.

1.poločas

4.min. 0:1 centr po zemi z levé strany na malé vápno, nekrytý hráč Kestřan střílí do protipohybu brankáře.

6.min. 0:2 na rohový kop si naskakuje Hoštička P. a hlavou k pravé tyči zvyšuje skóre.

7.min. 0:3 na pas mezi obránce si nabíhá Voráček J. a jde sám na branku z pravé strany, zakončuje po zemi k levé tyči.

17.min. 1:3 Brůžek O. našel zapomenutý míč v blátě před brankou a nezvykle pravou nohou snižuje střelou k pravé tyči.

2.poločas

47.min. ŽK Mošanský M. za faul

50.min. 1:4 po nedůrazném odkopu se zmocňuje míče nejlepší hráč na hrišti kestřanský Kinský M. a střelou

z dálky do pravého horního rohu zvyšuje náskok hostů.

Tato střela (vystřelena v 50.min) letěla do 51.min a přesto propadla našemu brankáři do sítě.

62.min. ŽK Nosek V. za faul

71.min. 1:5 penaltu za faul proměňuje brankář hostí Štefan D. ostrou střelou o břevno.

84.min. 1:6 kestřanský Hoštička P. sám na branku z levé strany proměňuje střelou k levé tyči

(po zvláštně "ne"posouzené ofsajdové situaci).

87.min. ŽK Hoštička P. za faul.

ŽK: 1:2 (Mošanský M. : Nosek V., Hoštika P.)

Rozhodčí: Měchura Petr

Hodnocení zápasu:

Ač je výsledek jednoznačný, předvedená hra na těžkém terénu tomu úplně neodpovídala.

Po hororovém začátku se nepodařilo domácímu mužstvu proměnit několik vyložených příležitostí hlavně v prvním poločase,

Po přestávce se šance střídaly na obou stranách. Výsledek je pro Hrazánky krutý.