1:2 (1:0)

Branky
Brůžek O. : Ondruch L., Vartecký R.

1.poločas:
15. min. 1:0 chybu v rozehrávce Vráže zachytil O. Brůžek. Vystřelil po zemi do protipohybu vracejícího se brankáře a jeho "šmudlinka" zapadla k pravé tyči.

2.poločas:
63. min. 1:1 po zbytečném faulu ve vápně byl nařízen pokutový kop proti domácím. Ten s přehledem proměnil Ondruch L. k levé tyči a brankáře poslal na opačnou stranu.
88. min. ŽK hráč Vráže zakopnutí míče, zdržování hry.
90. min. 1:2 druhý zbytečný faul ve vápně, druhá penalta. Se štěstím jí proměnil Vartecký R. k pravé tyči.

Hodnocení zápasu:
Kvalita zápasu odpovídala postavení obou mužstev v dolní polovině tabulky. První poločas měli více ze hry hrazánečtí. Měli i více šancí, které trestuhodně zahazovali. Hosté hrozili hlavně z velkého počtu standartek okolo vápna. Úkol domácích zněl jasně - nefaulovat. Opak byl pravdou. Důkazem jsou dvě penalty v druhé půli za jasné fauly. Utkání řídil s přehledem a bez větších chyb Peklo Michal.