12.09.2020 17:00
1:2 (1:2)
Pergler M. : Mošanský T. 2x

1. poločas:
26. min. ŽK Feyer V. za faul.
26. min. ŽK Dvořák L. za řeči.
34. min. 0:1 po rohovém kopu na první tyč byl nejdůraznější T. Mošanský, který přehlavičkoval brankáře s obráncem a míč umístil hlavou k levé tyči.
38. min. 1:1 rohový kop využili na druhé straně i domácí, kdy špatně pokrytý Pergler M. hlavičkoval k pravé tyči.
41. min. ŽK Šefránek M. za faul.
43. min. 1:2 po centru z pravé strany byl opět důrazný T. Mošanský, kdy přeskočil domácího obránce a k pravé tyči dal vítězný gól.

2. poločas
89. min. ČK Mošanský M. za řeči.

Hodnocení zápasu:
Potkali se dva sousedé z chvostu tabulky, ale hrál se docela pohledný fotbal, hlavně v první půli byli hosté výrazně lepší. Všechny góly padaly po důrazu při hlavičkových soubojích. Do druhé půle domácí přidali a přimáčkli soupeře k jejich vápnu, ale prakticky bez šancí a zakončení. Důležité body ze hřiště soupeře si odvezli hrazánečtí, přišli však do příštího kola o zbytečně vyloučeného hráče v závěru utkání. Rozhodčí Koukol P. pískal dobře. Drobné chyby v rozhodování neměly vliv na průběh zápasu.