3:1 (0:0)

Branky:
Mácha J., Bočan T., vlastní (Šika M.) : Dvořák L.

2.poločas:
49. min. 1:0 sepekovský Cihlář Z. dostal přihrávku na úrovni penalty, jeho střelu brankář vyrazil a Mácha J. doklepl hlavou do odkryté branky.
55. min. 2:0 rohový kop Sepekova propadl přes přední tyč na malé vápno, kde si ho nešťastně srazil do vlastní brány M. Šika.
69. min. 2:1 k přímému kopu z osmnácti metrů se postavil hrazánecký Dvořák L. a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci.
81. min. 3:1 nepovedenou malou domů vystihl Bočan T. a obloučkem přehodil hostujícího brankáře.

Hodnocení zápasu:
První poločas byl vyrovnaný, několik šancí na každé straně. Začátek druhého poločasu hrazánečtí prospali a rychle dostali dva góly. Celý druhý poločas už byli domácí lepší, lépe kombinovali, ale vyložené šance neměli. Pomohli jim hrazánečtí, kteří si dali takřka dva góly sami. Rozhodčí Koukol P. pískal průměrně, nemusel ukázat ani jednu kartu.

Rohové kopy: 6:8

Fauly: 14:11

Rozhodčí: Koukol Pavel