12.10.2014 18:50

2:2 (2:2) výhra na penalty 2:3

branky: Říha J., Hečko J.

1.poločas

5' Střídání Hrazánek - Lípa S. za Mošanského T.

17' 0:1 Přihrávka z půlky k lajně na nabíhajícího obránce Říhu J., ten si posunuje balon ke středu a střílí z 20m. Balon končí za zády brankáře domácích.

21' ŽK. Šika M. za faul nefaul.

33' 0:2 Mošanský L. trestný kop, tvrdá střela okolo zdi k levé tyči, brankář vyráží na nohu Hečka. Ten z první zakončuje do odkryté brány.

38' 1:2 Narážečky domácích za velkým vápnem hostů. Zpětná přihrávka na nabíhajícího hráče, ten z první zakončuje.

41' 2:2 po ztrátě míče hrazáneckých na půlce, protiútok domácích. Balon nevystihl ani poslední Hubáček J., domácí postupují na vápno, kde jeden útočník nahrává druhému. Ten zakončuje do prázdné branky.

44' Střídání Hrazánky - Tesař M. za Bolek J.

2.poločas

48' Žk. Tesař M. za nesmyslný faul v rohu hřiště

50' Střídání Záhoří

69' Střídání Záhoří - 16 za 7

75' ŽK. Mošanský L. za další nesmyslné posouzení situace rozhodčím. Mošanský L. byl upozorněn rozhodčím aby ustoupil dál od míče při trestném kopu domácích na půlce. Začal tedy couvat a při kopu zvedl nohu proti kopajícímu hráči. Míč mimo jiné letěl asi pět metrů od Mošanského L.  Rozhodčí však ani sekundu neváhal a zapískal a začal řešit "velký" prohřešek Mošanského L.. Bohužel tím, že v hlavě vymýšlel strategii jak vykartovat Mošanského L., úplně zapomněl sledovat hru, a míč z trestného kopu přeletěl obranu Hrazánek a unikající hráč domácích zakončil do branky. Bohužel regulérní gól nebyl domácím uznán, protože se řešila žlutá karta pro Mošanského L.

76' Střídání Záhoří 14 za 10

77' Střídání Hrazánek - Strachalla A. za Peška M.

87' Žk. Tesař M. za keci - následuje ČK, protože již jednu ŽK měl

Penaltový rozstřel:

1) Hrazánky - Brůžek O. - GOL

1) Záhoří - 14 - NEDAL (vyráží Mošanský L.)

2) Hrazánky  - Mošanský M. - NEDAL

2) Záhoří - 12- NEDAL (vyráží Mošanský L.)

3) Hrazánky - Šika M. - GOL

3) Záhoří -  6 - GOL

4) Hrazánky  - Říha J. - GOL

4) Záhoří - 8 - GOL

5) Hrazánky - Radosta M. -  NEDAL

5) Záhoří - 16 - NEDAL (vyráží Mošanský L.)

Hrazánky vítězí po penaltovém rozstřelu.

Rozhodčí: RINTH Jan - velmi striktní výkon s jednoznačným tlakem "pomoci" domácímu teamu. To co bylo pískáno na straně Hrazánek pro Záhoří pískáno nebylo. Ač rozhodčí nepomohl Záhoří k nějaké vyložené šanci a zápas byl velmi obtížný na pískání, výkon rozhodčího byl nedostatečný.

Rohové kopy domácích: 12

Rohové kopy hostů: 2

Fauly domácích: 15

Fauly hostů: 14

Sestava hostů: Radosta M., Říha J., Hubáček J., Brůžek O., Bolek J.(41' Tesař M.), Mošanský M., Šika M., Pešek M.(77' Strachalla A.), Mošanský L., Mošanský T. (5' Lípa S.), Hečko J.

Na střídání: Kašpar M., Mošanský R.

Trenér: Dvořák L.