0:0
PK: 1:3

Úspěšní střelci: Mošanský T., Kainráth P., Kašpar M.

Hodnocení zápasu:
Původně se mělo hrát na hrazáneckém hřišti, ale po dohodě obou klubů bylo pořadatelství kvůli pouti v Záhoří vyměněno. Před bohatou diváckou návštěvou se hrál v první půli vyrovnaný fotbal. Šance na obou stranách. Druhou půlku byli lepší domácí, lépe kombinovali a měli i vyloženější šance. Obrany však převyšovaly střelce, proto po devadesáti minutách byl stav 0:0 a šlo se na penalty. Domácím střelcům se z neproměněných penalt o pouti musela točit hlava jako z centrifugy. Zuby si na gólmanovi vylámali hned tři záhořští. Rozhodčí Štěrba Z. pískal výborně, nemusel ani jednou sahat do kapsy pro kartu.